MobilCity s.r.o.
Jantarová 3344/4
Ostrava 702 00
Tel : +420 731 00 26 00
Email : karolina@mobilcity.cz
IČ:26864517 DIČ: CZ26864517

 

Výdejní místa:
FORUM NOVÁ KAROLÍNA
(u vchodu na lávku vedle knih Luxor)
Jantarová 3344/4
Ostrava 702 00
Tel : +420 731 00 26 00
Otvírací doba: Po-Ne 09:00-21:00 hod

GPS - Loc: 49°49'51.104"N, 18°17'2.713"E

-14%

Garmin Edge 1040, Sensor Bundle

GPS CYKLOPOČÍTAČ S VELKÝM DISPLEJEM, DLOUHOU VÝDRŽÍ A BOHATOU NABÍDKOU TRÉNINKOVÝCH FUNKCÍ
Zobrazit více
0 %
14 499 Kč
původní cena: 16 790 Kč
Aktuálně není skladem
EAN: 010-02503-11
záruka:24 měsíců
výrobce:Garmin
cena bez DPH:11 982,64 Kč
popis
parametry
soubory a odkazy
diskuze

Garmin Edge 1040 je GPS cyklopočítač s velkým, přehledným displejem a bohatou nabídkou tréninkových funkcí. Navíc získáte přesnější multi-band GPS přijímač, odolnost a opravdu dlouhou výdrž baterií.

 

Skvělá přesnost díky multi-band GNSS satelitnímu přijímači.

 

Výdrž baterie je až 35 hodin v plném režimu a až 70 hodin v úsporném režimu.

 

Tréninkové funkce1 vám pomohou odhalit vaše silné a slabé stránky.

 

Jezděte jako místní díky podrobným mapám a navigačním funkcím.

 

Jednoduché nastavení, možnost použití hned po vybalení z krabice.

 

Zjistěte, kolik energie vám ještě zbývá, díky funkci Real-Time Stamina1.

Špičková výkonnost.

PŘEHLEDY VYTRVALOSTI

Získejte během jízdy informaci o zbývající energii1 při zachování aktuální rychlosti a úsilí. Při změně rychlosti funkce okamžitě reaguje a umožní efektivně šetřit síly na zvládnutí celé, naplánované trasy.

CYKLISTICKÁ ÚROVEŇ A NÁROČNOST TRASY

Díky novým tréninkovým funkcím zjistíte své silné cyklistické stránky1, zaměříte se na zlepšování a dokonce se budete moci připravit se na nároky konkrétní trasy.

FUNKCE POWER GUIDE

Doporučené výkonové cíle1 vám pomohou rozvrhnout síly po celé délce tratě.

SLEDOVÁNÍ VÝKONNOSTI

Získejte lepší přehled o tom, jak vaše tělo reaguje na trénink. Sledujte hodnoty jako například: Funcke VO2 Maxdoba regenerace,  tréninková zátěž,  zaměření tréninkové zátěžea další parametry1.

STAV TRÉNINKU

Díky novým ukazatelům, jako je stav VST, vaše nedávná tréninková historie a výkonnost, získáte přehled o celkovém úsilí1 – a taky zda trénujete efektivně, na maximum nebo nadměrně2

ZÁVODNÍ ADAPTIVNÍ TRÉNINK

Připravte se na závod pomocí tréninkových tipů a denních doporučených tréninků. Plán doporučených tréninků se přizpůsobí vašemu aktuálnímu výkonu, regeneraci a potřebám plánovaných akcí. Vše si můžete prohlédnout v kalendáři aplikace Garmin Connect™ přímo v zařízení Edge.

DOPORUČENÉ DENNÍ TRÉNINKY

Tréninková doporučení podle úrovně vaší kondice poskytují každodenní doporučení k tréninku na základě současné tréninkové zátěže a hodnoty VO2 max1.

SYNCHRONIZACE TRÉNINKOVÝCH PLÁNŮ

Získejte indoorové a outdoorové tréninkové plány z mobilní a webové aplikace Garmin Connect™ nebo tréninky synchronizujte s cyklopočítačem Edge z jiných aplikací včetně TrainingPeaks®. Navíc získáte výzvy k dokončení zmeškaného tréninku.

AKLIMATIZACE NA VÝŠKU NEBO TEPLOTU

Chystáte se na trénink v extrémních teplotách nebo ve výrazně jiné nadmořské výšce? Sledujte, jak vaše tělo reaguje na změny prostředí. Funkce vyhodnocení aklimatizace na teplo a nadmořskou výšku1 vám to prozradí.

FUNKCE CLIMBPRO

Automaticky vyhodnotí zbývající stoupání a sklon svahu během jízdy po naplánované trase. Díky tomu si budete moci lépe rozložit síly a uvidíte, kolik námahy vás ještě čeká. Můžete dokonce uložit stoupání pro vyhodnocení po jízdě na zařízení nebo v aplikaci Garmin Connect.

VÝŽIVA A HYDRATACE

Cyklopočítač umožňuje současně s trasou vytvořit plán doplňování tekutin a enegrie. Edge 1040 pak v průběhu trasy upozorní ve chvíli, kdy je potřeba se napít nebo najíst.

DYNAMIKA JÍZDY NA KOLE

Sledujte pokročilé metriky jízdy na kole1, díky kterým získáte přehled o proměnlivosti vašeho výkonu podle hodnot, jako je pozice, nastavení jízdního kola, délka jízdy apod.

JÍZDA NA HORSKÉM KOLE

Sledujte podrobné detaily každé jízdy pomocí MTB metrik, které zaznamenávají například počet a délku skoků nebo dobu strávenou ve vzduchu.

OBTÍŽNOST A PLYNULOST

Funkce Obtížnost vyhodnocuje náročnost jízdy podle GPS, údajů o nadmořské výšce a dalších údajů. Funkce Plynulost pak hodnotí plynulý průjezd trasy. Získáte tak hodnoty, které můžete zkoušet překonávat při dalších jízdách.

DLOUHÁ VÝDRŽ BATERIE

Cyklopočítač Edge 1040 nabízí výdrž baterie až 35 hodin při plnohodnotném použití a až 70 hodin v režimu úspory baterie. Zdvojnásobte výdrž baterie pomocí volitelného záložního zdroje Garmin Charge™.

MINUTY INTENZIVNÍ AKTIVITY

Jak intenzivně jste trénovali? Vaše zařízení Edge vám řekne, kdy jste každou aktivitou získali minuty intenzity1.

 

 

 

 

Objevte víc než jen stezky.

PŘÍJEM SIGNÁLU

Získejte větší přesnost určování polohy a lepší pokrytí dokonce i v nejnáročnějších podmínkách díky novému multi-band GNSS přijímači.

MAPY PODLE TYPU JÍZDY

Získejte přehled na každé trase na všech typech kol díky vylepšeným mapám, které zvýrazňují oblíbené silnice a stezky a vyhledatelné body zájmu (POI).

APLIKACE TRAILFORKS

Díky navigovatelným datům o stezkách pro horská kola po celém světě a bodům zájmu ze služby Trailforks snadno vyhledáte stezky přímo na zařízení Edge. Nebo si stáhněte aplikaci Trailforks a přeneste naplánované trasy z webu Trailforks.

REŽIM FORKSIGHT

Tento režim automaticky zobrazuje nadcházející rozcestí na trase a další kontext podle vaší polohy v síti stezek.

PODROBNÉ NAVIGAČNÍ POKYNY

Při navigaci po trase poskytuje Edge podrobné navigační pokyny a navíc i odhad času dojezdu do cíle, do průjezdních bodů v trase a navíc i časy západu a východu Slunce.

AUTOMATICKÝ PŘEPOČET TRASY

Možnost pozastavit navigaci a upozornění na opuštění trasy, když sjedete z naplánované trasy. Jakmile se budete chtít vrátit na trasu, Edge 1040 vám ukáže cestu.

PODPORA ELEKTROKOL SHIMANO STEPS

Propojte cyklopočítač s elektrokolem a sledujte jeho stav, měřené veličiny či varovné zprávy. Můžete sledovat stupeň dopomoci, zařazený převod, stav baterie a další parametry.

 

 

 

 

Chraňte sebe a své kolo.

KOMPATIBILITA SE ZAŘÍZENÍMI INREACH®

Ať máte namířeno kamkoli, zůstaňte v kontaktu díky spárování cyklopočítače Edge s kompatibilním inReach satelitním komunikátorem.Čtěte a odpovídejte na textové zprávy, sdílejte údaje o trase nebo aktivujte interaktivní nouzové volání SOS3.

PODPORA RADARU GARMIN VARIA™

Spárujte cyklopočítač Edge 1040 s cyklistickým radarem varia a vybaveným výstražným světlem a získejte informace o vozidlech, které se k vám zezadu blíží a upozorněte je výstražným světlem, které na jejich rychlost reaguje svou intenzitou.

AUTOMATICKÁ DETEKCE NEHODY

Edge v případě nehody automaticky odešle zprávu s vaší polohou přednastaveným nouzovým kontaktům, pokud detekuje nehodu4.

ALARM KRÁDEŽE KOLA

Alarm kola chráněný kódem PIN vás prostřednictvím smartphonu4upozorní na pohyb jízdního kola v případě přestávky, když si kolo odložíte.

SKUPINOVÁ KOMUNIKACE

Bezpečnostní funkce4 se svým cyklistickým týmem, když se oddělíte od skupiny.

FUNKCE GROUPTRACK

Mějte své spolujezdce pod dohledem i v případě, že je přímo nevidíte – a zajistěte, aby oni mohli dávat pozor na vás4. Funkce GroupTrack může sledovat až 50 vašich přátel najednou. Stačí se podívat na obrazovku a vždycky uvidíte aktuální informace.

Kompatibilní s trenažéry tacx

GROUPRIDE

Naplánujte skupinovou jízdu. A pak sdílejte kód pro zobrazení trasy a dalších informací na kompatibilních zařízeních Edge.

OVLÁDÁNÍ HUDBY

Ovládejte hudbu na trase nebo na trenažéru. Po spárování s telefonem můžete ovládat hudbu přímo přes své zařízení Edge.

ZDOKONALTE SVÉ JÍZDY NA ELEKTROKOLE

Připojte snadno svoje kompatibilní5elektrokolo pomocí technologie ANT® nebo ANT+®. Uvidíte svoje vlastní data elektrokola, nastavíte si úrovně asistence a zkontrolujete dojezd vypočtený podle plánované tratě.

CHYTRÁ OZNÁMENÍ

Po spárování s kompatibilním telefonem můžete na zařízení Edge přijímat textové zprávy a upozornění.

PROPOJENÍ S GARMIN CONNECT

Aplikace Garmin Connect umožní přístup do rostoucí webové komunity, kde můžete také komunikovat, soutěžit a sdílet svoje úspěchy s ostatními sportovci.

ŽIVÉ SDÍLENÍ AKTIVITY

Po spárování s chytrým telefonem můžete automaticky odesílat živé aktualizace jízdy rodině a přátelům - aniž byste museli hnout prstem. Zatímco vy jedete, oni mohou být informováni o vaší rychlosti, ujetých kilometrech a dalších údajích.

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV DIVÁKŮ

Spárujte si zařízení s telefonem a dostávejte během závodu motivační zprávy od blízkých a přátel.

OBCHOD CONNECT IQ™

Stáhněte si vlastní datová pole a získávejte aplikace a doplňky stažené z aplikace obchodu Connect IQ.

KOMPATIBILITA S CHYTRÝM TRENAŽÉREM

Spárujte cyklopočítač Edge 1040 s s chytrým cyklotrenažérem Tacx®a projeďte si známé nebo vaše oblíbené trasy kdykoliv během roku a bez ohledu na nepřízeň počasí.

AUTOMATICKÉ NASTAVENÍ

Buďte během několika minut připraveni k jízdě a nezdržujte se nastavením. Získejte vlastní jízdní profily přednastavené podle vašeho dřívějšího cyklopočítače Edge, typů jízdy nebo snímačů. Jakmile jsou v cyklopočítači Edge, můžete profily jízdy spravovat přímo v zařízení nebo na kompatibilním telefonu.

 

 

 

 

 

Diskuze je prázdná.
přidat příspěvek do diskuze
K produktu zatím nikdo recenzi nenapsal

Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).

Souhlasím
Nesouhlasím